WIST PRO 

Zainspirowani Twoimi potrzebami 

Firma Wist PRO powstała w 1991 roku. Od początku działalności zależało nam na wysokiej jakości naszych produktów. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem oraz zaufaniem wielu firm, które jest dla nas niezwykle cenne. Zajmujemy się produkcją standów reklamowych, ekspozytorów POS, regałów sklepowych czy wyposażenia magazynów dla polskich oraz zagranicznych firm.

W 2019 roku tworzymy Wist Deign. Projekt mający na celu poszerzenie oferty o meble industrialne do wnętrz loftowych.

Nesze portfolio powiększa się również o konstrukcje metalowe, takie jak barierki, balustrady, altany ogrodowe, wiaty i zadaszenia.

 

 
OFERTA 

Nasi specjaliści projektują, produkują oraz montują systemy takie jak:

  • Stojaki i ekspozytory reklamowe POS
  • Stojaki informacyjne
  • Ekspozycje sklepowe
  • Meble industrialne na zamówienie
  • Nowoczesne regały metalowe, półki, kwietniki i wiele innych
  • Systemy instalacji klimatyzacyjnych (projekt, produkcja, montaż)

 

 

Bazowym materiałem jest stal, jednak wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów, w naszych realizacjach wykorzystujemy również materiały takie jak:

  • drewno lite
  • płyta meblowa
  • szkło
  • tworzywa sztuczne

Powyższe komponenty w połączeniu ze stalą tworzą projekty wyróżniające się pod względem praktycznym, jak i wizualnym. 

 

DOŚWIADCZENIE

Doświadczanie, ambitne wyznaczanie celów oraz jakość obsługi pozwoliły nam pozyskać partnerów, z którymi nawiązana wiele lat temu współpraca trwa do dziś.
Filarem naszych działań jest doświadczony w pracy ze stalą zespół, bez którego nie udałoby się osiągnąć takich sukcesów.
W celu usprawnienia procesów produkcji, bezustannie optymalizujemy i unowocześniamy nasze zaplecze maszynowe, co umożliwia nam szybkie realizowanie zamówień.
Nasz park maszynowy uzupełnia własna malarnia proszkowa, dzięki której stojaki i regały możemy wykonać w dowolnie wybranym kolorze z palety RAL.

 

PROJEKTOWANIE 

Zespół kreatywnych doradców chętnie stworzy wizualizację do przygotowywanego projektu. Umożliwia to zaprezentowanie finalnego wyglądu produktu, co pozwala jeszcze lepiej dopasować go do wymagań i zweryfikować wyobrażenia. Wszystkie realizacje konsultowane są na bieżąco z technologami, którzy pomagają dobierać najlepsze rozwiązania.

Opcjonalnie, na życzenie Klienta, wykonujemy również prototypowe sztuki produktów, na podstawie których możemy dopracować końcowy efekt z zadbaniem o każdy szczegół już na konkretnym, fizycznym przykładzie.

 

PRODUKCJA NA ZAMÓWIENIE 

Naszą elastyczność i możliwości dostosowania się do Klienta obrazuje szeroki wachlarz branż, z którymi współpracujemy.  Oprócz standardowych produktów, jakie można znaleźć na naszej stronie, realizujemy również indywidualne projekty przesłane przez Kientów.
Po konsultacji z Klientem możemy zaproponować różne warianty naszych autorskich rozwiązań, a także zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie produkcji.W przypadku indywidualnych projektów oferujemy rzeczowe wsparcie na każdym etapie projektu oraz realizacji, by Klient miał świadomość, jak przebiega proces oraz miał na niego realny wpływ.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!