NASZE PRODUKTY
O nasZamówieniaRealizacjeKontakt
Newsletter
Aby otrzymywać najnowsze informacje z naszej firmy, zapisz się do newslettera.
zapisz się


Firma WIST - tradycja i nowoczesność


Firma WIST działa na rynku od 1991 roku, i przez cały ten okres związana jest z branża metalową. Wydaje się, że wybór branży nie mogł być inny, ze względu na długoletnie tradycje rzemieślnicze w Świątnikach Górnych związane z obróbką metalu. Tradycja ta sięga XVII w. gdzie miejscowi płatnerze wykonywali między innymi husarskie uzbrojenie ochronne.

Obecnie Firma WIST specjalizuje się w produkcji regałów sklepowych i stojaków reklamowch. Posiadamy własne obiekty produkcyjno-ekspozycyjne oraz odpowiednie maszyny i urządzenia aby sprostać potrzebom rynku i klinta. Firma ciągle rozszerza swoją ofertę produkcyjno-usługową Realizujemy najbardziej nietypowe zamówienia; jestesmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Mamy liczną rzeszę zadowolonych klientów w kraju i zagranicą.

 

Nasza dewiza to zaspakajanie wszelkich życzeń klienta. Nasze atuty to solidność, wysoka jakość i przystępne ceny. Zapraszamy Państwa do poznania naszej oferty i współpracy z nami, gwarantujemy, że znajdziecie coś, co Was zainteresuje.

Firma WIST jest członkiem Galicyjskiej Izby Gospodarczej.

Dbamy także o środowisko naturalne uczestnicząc w programie "W Trosce o Naturę"
ZapiszREFERENCJE - ZAUFALI NAM


 


O nas      |      Zamówienia      |      Realizacje      |      Kontakt